"І побачать усі народи землі, що Господнє Ім’я кличеться на тобі, і будуть боятися тебе." (Втор.2810)
Тоді в нас може не бути жодної причини боятися їх. Це свідчило б про злий дух і було б ознакою не віри, а невір’я. Бог може зробити нас настільки подібними до Себе, що люди будуть змушені визнати: ми справедливо носимо Його ім’я і справді належимо Святому Яхве. О, щоб ми отримали цю благодать, яку Господь чекає дати!
Будьте певні, що безбожні люди бояться істинних святих. Вони ненавидять їх, але також і бояться. Гаман тремтів перед Мордехаєм, навіть тоді, коли прагнув знищити цього праведного чоловіка (Ест.03). Насправді їхня ненависть часто виникає зі страху, який вони надто горді, щоб визнати. Тож ідімо шляхом правди й праведності без найменшого тремтіння. Страх — не для нас, а для тих, хто чинить зло і воює проти Господа Саваота. Якщо ж справді на нас кличеться ім’я Вічного Бога, ми в безпеці; бо, як колись, римлянин мав лише сказати: "Romanus sum" — "я римлянин", і міг розраховувати на захист усіх легіонів великої імперії, — так і кожна Божа людина має всемогутність своїм охоронцем, і Бог радше спустошить небо від ангелів, ніж залишить святого без захисту. Будьте відважніші за левів у правді, адже Бог із вами.
ЧЕКОВА КНИЖКА ВІРИ Ч.Г. Сперджен
