Ісус показав зв’язок між слабкістю і силою. Він був розіп’ятий у немочі: "Бо хоч Він був і розп’ятий в немочі, та живий із сили Божої" (2Кор.1304). Йому не потрібно було бути слабким, але Він волів бути слабким. Була мета, яка мотивувала Його, і її потрібно було виявити.
"Благаю ж вас, браття, щоб ви остерігалися тих, хто чинить розділення й згіршення проти науки, якої ви навчилися, і УНИКАЙТЕ ЇХ." (Рим.1617)
